• head14.jpg
 • 21.jpg
 • head10.jpg
 • kohorta_sajt4.jpg
 • head11.jpg
 • head_oshd.jpg
 • 26.jpg
 • 23.jpg
 • head_kaos.jpg
 • 44.jpg
 • head12.jpg
 • 10.jpg
 • 19.jpg
 • 22.jpg
 • kohorta_sajt.jpg
 • head6.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • headoshaj.jpg
 • 7.jpg
 • 29.jpg
 • 25.jpg
 • head9.jpg
 • head26rod.jpg
 • 8.jpg
 • head3.jpg
 • 14.jpg
 • kohorta_sajt2.jpg
 • 24.jpg
 • kohorta_sajt5.jpg

OBAVIJEST: Prekid bojkota!

Nakon gotovo 6 mjeseci priča oko našeg Osijeka počinje se razvijati u smjeru kako smo i tražili službenim proglasom objavljenim 9. 9. 2015.

Sada je izgledno kako će se ispuniti neki od naših zahtjeva koje smo naveli, a u prvom redu zahtjevala se smjena kompletnog klupskog rukovodstva, na čelu s predsjednicom kluba Valentinom Koprivnjak, te smjena članova aktualnog Nadzornog odbora na čelu s Darinkom Mikulićem…

Vjerujemo kako će nova vlasnička struktura kluba u petak i službeno izaći sa svojim stavom i planom te službenom potvrdom ispunjavanja zahtjeva, stoga će utakmicom protiv Istre u subotu biti prekinut bojkot te se naša podrška ponovno vraća na tribine! Nedavnim okupljanjem na Trgu Slobode pokazali smo kako navijačka vojska i dalje snažno stoji iza simbola nepokorenog grada. Vrijeme je da tu priču sada preselimo s ulice na tribine te budemo dio podrške isključivo i samo našem Osijeku s vjerom kako u budućnosti neće biti potrebe za radikalnim potezima poput bojkota.

Ovim putem pozivamo sve naše članove da se u što većem broju odazovu na utakmicu (subota u 15 sati) i prekid bojkota, gdje ćemo zajedničkim snagama stati ispred imena našeg kluba!

SAMO OSIJEK