• kohorta_sajt4.jpg
 • 24.jpg
 • 14.jpg
 • head12.jpg
 • 25.jpg
 • headoshaj.jpg
 • 22.jpg
 • head26rod.jpg
 • 27.jpg
 • head14.jpg
 • 28.jpg
 • head5.jpg
 • 23.jpg
 • head_dim.jpg
 • 10.jpg
 • 21.jpg
 • 6.jpg
 • 19.jpg
 • head10.jpg
 • head7.jpg
 • 44.jpg
 • kohorta_sajt3.jpg
 • head9.jpg
 • 8.jpg
 • 20.jpg
 • 5.jpg
 • head3.jpg
 • head_kaos.jpg
 • head6.jpg
 • 29.jpg

Najava: Osijek - Hajduk

najava

U subotu nam dolazi Hajduk na Gradski vrt. Dugo nismo imali nekog od vodećeg dvojca kod kuće i sada nam u kratkom vremenskom roku dolaze i Hajduk i Dinamo. U ovakvim utakmicama naša podrška našem klubu je potrebna više nego išta.

Zna se da u Slavoniji ima dosta prodanih duša koje podržavaju ova dva kluba, zato mi kao pravi Slavonci moramo podržati svoje. Ako primimo gol, moramo bodriti naše još jače, ako izgubimo moramo obraniti čast svojeg kluba, grada i grupe. Ali kao uvijek, gdje god igrali nadamo se pobjedi i slavlju na cijelom Gradskom vrtu! Utakmica se odigrava u 15h, Udruga će biti otvorena prije i poslije utakmice.

INATI SE SLAVONIJO, PODRŽIMO OSIJEK NAŠ GRAD - NAŠ KLUB!

SUBOTA, 15H, TRIBINA JUGOISTOK